Antalya Endüstriyel Su Arıtma

Antalya Endüstriyel Su Arıtma

Profesyonel Su Arıtım Çözümlerimiz İle Antalyadayız

antalya endüstriyel su arıtma antalya endüstriyel su arıtma sistemleri antalya endüstriyel su arıtma cihazları antalya medikal su arıtma antalya sanayi tipi su arıtma antalya sanayi tipi su arıtma sistemleri antalya sanayi tipi su arıtma cihazları antalya kuyu suyu arıtma antalya artezyen suyu arıtma antalya sondaj suyu arıtma antalya su yumuşatma sistemleri antalya su yumuşatma cihazları antalya su yumuşatıcı antalya tuzlu su arıtma antalya daire girişi su arıtma antalya apartman girişi su arıtma antalya havuz suyu arıtma antalya kafeterya tipi su arıtma antalya lokanta tipi su arıtma antalya otel tipi su arıtma antalya ofis tipi su arıtma antalya kombi tipi su arıtma antalya fabrika tipi su arıtma antalya işletme tipi su arıtma antalya bina girişi su arıtma antalya endüstriyel su arıtma servisi antalya su yumuşatma servisi

endüstriyel su arıtma referansları

Hizmetlerimiz ve Uygulamalarımız

İçme Suyu Arıtma

İçme suyunuzun görünüm, tat ve kokusunu olumsuz etkileyen tüm kirleticilerden arındıran filtermach, içme suyu arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve taze içme suyunu size en yakın kaynaktan yani musluğunuzdan elde etme imkanı sağlar.

Endüstriyel Su Arıtma

Filtermach EAC-INRO Serisi Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ile Günlük 5 Tondan 50 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimizin yanı sıra, Filtermach EAC-Z-SERIES ile Günlük 50 Tondan 900 Tona kadar arıtma kapasitesine sahip sistemlerimiz gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun suyu üretebilmek için tasarlanmıştır.

Sanayi Tipi Su Arıtma

Filtermach EAC-CM Serisi Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları ile Günlük 300 Litre’den Günlük 5 Tona kadar su kapasitesine sahip sistemlerimiz, orta ölçekli işletmelerin içme veya proses suları ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Eklenebilir modüller ile saf su üretimi yapabilir.

Kuyu Suyu Arıtma

Yeraltı sularının içerisindeki sertlik yapıcı mineralleri yok ederek daha temiz ve daha yumuşak su elde edebilirsiniz. Tabi ki aynı suyu içmek mümkün! Su yumuşatma sistemlerinden sonra eklenecek reverse osmosis modülü ile içme suyu kalitesine getirebilirsiniz. Filtermach EAC-WS Serisi Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri ile sert kuyu sularını tedavi edebilirsiniz.

Su Yumuşatma Sistemleri

Sert su kullanımı sonucunda işletmenizde birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Su Yumuşatma Cihazları, kullandığınız cihazları kireçli suyun zararlarına karşı korurken ayrıca genel boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralma, tıkanma, delinme ve aşınmaları engeller. Filtermach ile yaşam kalitenizi arttırırken çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler elde edersiniz

Deniz Suyu Arıtma

EAC-SWRO serisi Ters Osmoz Deniz Suyu Arıtma Sistemleri, tatlı suyun olmadığı ve deniz suyunun kullanılmaması gereken yerlerde en ekonomik şekilde deniz suyundan tatlı su elde edilmesi için kullanılır. Gelişmiş özellikler ile donatılmış yapısı sayesin de giriş/çıkış suyu kalitesi, çalışma zamanı gibi birçok uygulama kontrol edilebilmektedir.

endüstriyel su arıtma ürünleri

Medikal Su Arıtma

Hastane, Klinik, Diyaliz Merkezleri ve Laboratuvarlar için müşteri ihtiyacına göre UV Filtrasyon, UF Filtrasyon, Ters Osmoz veya Multimedya Filtrasyon Sistemleri deneyimli Filtermach mühendisleri tarafından önerilebilecek seçenekler arasındadır.

Oteller & Pansiyonlar

Siz otelinizde müşterilerinize en iyi hizmeti verebilmek adına çalışırken işinizin en önemli parçalarından biri olan kaliteli su ihtiyacınıza, konusunda uzman mühendisleri ve yenilikçi teknoloji anlayışı ile alanında lider Filtermach etkili ve ekonomik çözümler sunar

Oto Yıkama & Halı Yıkama

Su yumuşatma sistemlerimiz yüksek kaliteli reçine ve ileri teknoloji rejenerasyon tekniği sayesinde ileri seviyede kireç giderimi ile beraber en az seviyede tuz ve su tüketimine ihtiyaç duyar. Böylece en uygun fiyatla yüksek enerji tasarrufu ve verim elde edersiniz.

Şantiyeler & İnşaatlar

İnşaat ve taahhüt işleri kapsamında yurt içi ve yurt dışı projelerinizde kamp alanı /şantiye gibi yerleşkeleriniz de gerek kullanım suyu, gerekse içme suyu çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Okullar & Üniversiteler

Eğitim kurumların da en uygun yerlere yerleştirilebilen içme suyu sebilleri, çeşmeler ve her türlü suluklar ile okullarda öğrencilere sağlıklı, lezzetli ve güvenilir su temini sağlıyoruz.

Fabrikalar & Sanayiler

Gerek içme suyu, gerekse kullanma ve proses suyu temini amacıyla sizlere ihtiyaç duyduğunuz, su arıtma üniteleri üretmekteyiz. Endüstrinin kaliteli su ihtiyacı, ancak doğru şekilde işlenen sularla karşılanabilmektedir.

özel üretim endüstriyel su arıtma sistemleri

Filtermach Exclusive Design
dönemi başlıyor!

İstediğiniz ölçülerde

İstediğiniz kapasitede

İstediğiniz yalıtımda

İstediğiniz renkte

Sektör de en sık karşımıza çıkan sorunların başın da, gerekli olan sistem için uygun yerin olmamasıdır. Kafe, restoran ve mutfaklar bu sorunu yaşayan işletmelerin başın da gelir. Filtermach Exclusive özel tasarım cihazlarımız sayesin de, kişiye veya işletmeye özel çözümler sunuyoruz. Dilediğiniz ölçü ve ebatlar da sisteminizi üretiyoruz. Her işletmenin kullanım yada içme suyu kapasitesi farklıdır. İhtiyacınız doğrultusun da, size özel projelerimiz ile yanınızdayız.

özel tasarım su arıtma cihazları

Bize Ulaşın

  İsim Soyisim (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Bilgi Almak İstediğiniz Ürün Grubu Seçimi (İsteğe Bağlı)

  Şebeke Suyu ArıtmaKuyu Suyu ArıtmaDeniz Suyu ArıtmaApartman/Daire Girişi Su ArıtmaBunların Dışında

  Gerekli Olan Kapasite Seçimi (İsteğe Bağlı)

  100-500 Litre Arası500-1000 Litre Arası1-5 Ton Arası5-30 Ton Arası30 Ton ve ÜzeriBunların Dışında

  Mesajınız

  Güvenlik Sorusu